Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zamjena(nudim-tražim)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zamjena(nudim-tražim)

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
fichoo1 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fichoo1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Zamjena(nudim-tražim)
    Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 15:30
Nudim:rozi lopoć,žuti lokvanj,cyperus alternifolius-vodena palma,cercis(sjemenke),vodeni zumbul i piscia,bambusi,banane,trave,stablo bordo crvenog lišča,slično kao javor,hibiskusi plave i bijele boje,razne pokrivačice tla i puzavci,kalistemoni,hortenzije,pasiflora,kivi….
Tražim:tropske vrste lopoća i lotusa,egipadski papyrus(cyperus papyrus),patuljasti bambus,druge vrste banana i bambusa,razne vrste trava,pasiflore razne vrste,”kućne” hibiskuse(sve osim crvenog),ponudite jos nešto od atraktivnijeg bilja-dogovorit ćemo se…
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2011 u 12:37

Zainteresirana sam za razmjenu trava. Kakve imaš? Nešto od mojih ima na slikama u Horti vrtu i kamenjaru, pa pogledaj i javi na PP ako nešto pobudi tvoje zanimanje.

Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2011 u 10:03
pozdrav ja imam par vrsta trava ak moze zamjena za neku vodenu biljku ili ju platim reci koliko trazis za koju.melita
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
fichoo1 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fichoo1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2011 u 19:34
pp
Na vrh
Kreos View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 414
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kreos Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2011 u 20:35
Imam 13 vrsta bambusa , nekoliko vrsta tropskih lopoča, Cyperus papyrus 'King Tut' 
Na vrh
fichoo1 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fichoo1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2011 u 22:50
kaj te zanima od mojih biljaka?
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.