Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slike cvijeća iz mog vrta...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slike cvijeća iz mog vrta...

 Odgovori Odgovori Stranica  123 14>
Korisnik
Poruka
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Slike cvijeća iz mog vrta...
    Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 18:20
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Originalno poslano od člana pozvana pozvana napisao:

Da li se tu smiju stavljati i prošlogodišnje biljčice? Confused
 
Naravno da se smiju i one od iza godine ,glavno da su tvoje.


Ma naravno. Neću se stavljati u poziciju da tuđe mećem. Evo probat ću. Hvala. Tongue







Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 18:24

 Slikano mobitelom, pa je malo lošija rezolucija. Confused










Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 18:29











Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 18:34
Evo još par i neću više gnjaviti... Embarrassed








Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 18:39
Ako sam pretjerala sa veličinom slika, ispričavam se. Smile




I meni osobno, jedan od naaaaajdražeg cvijeta.






Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 19:16
samo ti "gnjavi2 sa slikama, dapače. Krasno ti je cvijeće
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 19:25
Pozvana lijepe su ti slike posebno onaj prvi aranžman na stolu.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 19:50
super su slike i cvijeće Smile kako se zove zadnji cvijet?
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 20:29
Hvala vam. Smile

A ovo zadnje - pojma nemam i ne mogu naći u knjigama koje imam, a niti na netu. Evo kako izgleda, samo mi taaaaaaako ga žao jer ga prošlogodišnja tuča uhvatila, budući mi preko ljeta stoji vani. Trebat će puno, puno vremena dok ne izrastu novi, zdravi listovi. Pogledajte. Cry


Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 20:38
Evo još malo, a onda ću morati čekati da nešto procvate vani.. Sleepy...bila sam lijena uzeti fotić i pratiti, kao imaaaaaaaa vremena, a onda... odjenom ocvate i nema višeeee... LOL


Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 20:39

Pozvana cvijeće ti je prelijepo a meni najdraži su amaryllis i adamSmile

čovjek uči dok je živ
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 20:40
Pozvana, drago mi je da si pozvana i uspiješno otvorila vlastitu temu. Fotografije su predivne i cvijeće na njima, a ovu zadnju ljepoticu imam i ja ali još mi nije cvala, a cvijet je neobičan.
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 20:44
Originalno poslano od člana SLAVONKA SLAVONKA napisao:

Pozvana cvijeće ti je prelijepo a meni najdraži su amaryllis i adamSmile



Hvala Slavonko. I ja volim amarilise, vidjet ću ove godine kako će se držati. Tongue

Adam mi se nešto napadao jesenos, dosta listova sam morala odrezati, ali jedva čekam ljepše vrijeme i on će na oporavak van. A moram mu i novu posudu veeeeeeeeel'ku kupiti. LOL Veli da je dost bio u onoj, staroj. Confused
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 20:45
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Pozvana, drago mi je da si pozvana i uspiješno otvorila vlastitu temu. Fotografije su predivne i cvijeće na njima, a ovu zadnju ljepoticu imam i ja ali još mi nije cvala, a cvijet je neobičan.


Joooooj Tija, ah...sve sam bila zbrljala. Ali Administrator nam je pravi. Sve je napravil umjesto mene. Došla na gotovo. Skidam mu kapu. Wink

Hvala. Embarrassed
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 20:47
Nema na čemu tu smo da si pomažemo a ne da se kudimo, radujem se svakom novom članu jer će biti opet novi vrt za promatranje.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 21:04
mislim da ovdje nikoga ne možeš daviti slikama cvijeća Wink adam je stvarno bujan,jel ima neki posebni savjet za njegu? imamo jednog na poslu,ali nikuda on ne miče sa svoja tri lista Confused
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
jasminaaa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasminaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 21:27
smile227,pozvana,imaš prekrasno cvijeće.Slobodno ti još stavljaj slika.Nama nikada dosta Embarrassed
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 21:49
Bas lijepo cvijece... ja naravno izdvajam 1 sliku s cuvarkucama i sukulentima ...ali lijepa mi je i Yucca filamentosa (bijeli,visoki cvijet)..i ja sam ga htjela naruciti iz Bakkerovog kataloga pa sam odustala..to cu sledece godine ..mozes li mi napisati tvoje iskustvo s njim?! Hvala ti najljepsa!! ...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 22:05
Imaš prekrasno cvijeće, a slika nevena je fenomenalna smile141
Onaj bijeli cvijet je jedna vrsta haemanthusa, pogledaj na wikipediji. Gdje si ga nabavila, tragam za njim?
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 22:46
Cviječe ti je i samo nas i dalje "gnjavi" slikama jer smo zbog toga tu i svi uživamo u tome.
Onu biljku sa bijelim cvijetom imam i ja več nekoliko godina i još mi nikad nije cvala.
Ti svoju prek ljeta držiš vani?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.