Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - JJ Decoupage galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


JJ Decoupage galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
jelsin View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelsin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: JJ Decoupage galerija
    Objavljeno: 04 Rujan 2011 u 21:41
Kao nova na forumu da se predstavim. Ja sam Jelena i decoupage-om sam se počela baviti prije godine i pol malo prije Uskrs. Odradila sam jednu radionicu (antiktni)  i odmah se bacila na ukrašavanje stiropor jaja. U početku sam pokušala raditi i sa staklom i sa drvom. Danas najrađe radim na drvu, možemo reći da sam se "specijalizirala" za ukrašavanje kutija. Radim shabby i cracle. Malo mi fali obuka za rad sa dvokomponentni cracle-om i rad sa patinama. Probala sam raditi sa patinom ali nisam nikako bila zadovoljna sa postignutim. Ne znam je li stvar u produktu ili mojem neznanju ali nije to - to.
Ali da ne dužim... ovo su neki moji radovi...









ima još puno, puno toga...
ovo je link na moju galeriju:
https://picasaweb.google.com/108984774737080593646/Decoupage3NOVO#
https://picasaweb.google.com/108984774737080593646/Decoupage2#



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2011 u 21:45
Bravo Jelena,dobrodošla,a predstavila si se na najbolji moguči naćin,sa puno lijepih i nadasve urednih i savršeno napravljenih radova
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2011 u 23:28
Pozdrav umjetnici. Stvarno ne pretjerujem (ja tome nisam sklona). Gdje si bila do sada. Kada sam u "Friško iz pećnice" vidjela tvoje kutije s kartama i Eurima oduševila sam se. Bilo mi je žao što nemaš otvorenu svoju galeriju da te nahvalim, no evo i galerije pa eto smile141.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2011 u 09:32
dobro nam dosla draga,radovi su ti divni ,ne vidim kutiju sa asovima,vidjela sam je prije nego sto si otvorila svoju galeriju i odusevila me..smile99
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
jelsin View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelsin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2011 u 09:47
Puno hvala na dobrodoslici! Do sada sam vise pita lutala po ovom forumu trazeci neke informacije ali nikako da ulovim vremena da se malo vise pozabavim unosom slika. Ali evo me... Do sada sam napravila oko 400 raznih kutija i drugih sitnih sitnica. Ovih par slika su moji zadnji radovi. Do sada sam ostala vjerna svom stilu rada. Uspjela sam pogledati tek mali dio ovdje objavljenih galerija i jako mi je drago da postoji ovakvo "mjesto" gdje istomisljenici mogu razmjenjivati svoja iskustva.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2011 u 09:52
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2011 u 10:59
kutije su više nego predivne, bravosmile94
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2011 u 11:05
smile55
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2011 u 14:21
Pa ti si ozbiljna konkurencija SR, hiperproduktivna si, veliš da se time bviš cca 50 dana a napravila si 400 radova... još k tome ovo što smo vidjeli je prekrasno. meni za oko zapela "niskozemka"...to si lijepila mrežicu ili je kutija bila takva u originalu.
Pročitala sam negdje da si kupila ljepilo koje ne gužva salvetu...ajde napiši naziv i gdje si ga kupila, molim te!
 
Na vrh
jelsin View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelsin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2011 u 14:37
Bavim se salveticama godinu i pol. Na onu nizozemku sam zalijepila jutenu traku. Kada dođem doma pogledam za ljepilo pa napisem.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2011 u 14:42
Takvu hiperprodukciju nisam srela u životu.Ja neću toliko kutija napraviti u 3 života makar i da odem u mirovinu.Osim toga i plasman mi je upitan.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
jelsin View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelsin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2011 u 14:47
Radim uglavnom navecer i vikendom kada ulovim vremena uz dvoje male djece. I da, brza sam ekspresno. Cesto radim po vise stvari istovremeno. Znam poceti po desetak kutija i onda radim po fazama.
Na vrh
jelsin View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelsin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2011 u 21:28
evo, lak je Multi Glue Varnis.
Na vrh
jelsin View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelsin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2011 u 21:35
evo još...









magneti...



Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2011 u 22:27
samo ,svaka čast
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2011 u 18:10
dobro nam došla "teta salveta" i dugo se družila s nama      pregledala sam tvoju galeriju i ostala paf. Jako lijepi i uredni radovi a to znači da ili si ti dobar učenik ili smo mi (tete salvete s ovog foruma) jako dobri učitelji i uspjeli prenjeti naše greške na kojima smo svi učili.            Nastavi samo tako i dalje    
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2011 u 19:00
...eureke imam, sad da su mi još kartice krenula bih u profesionalni biznis kartanjem...smile96Obožavam kartati i stvarno mi se taj uzorak jako svidio...salveta ili print?
Na vrh
jelsin View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelsin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2011 u 21:28
Puno hvala. Lijepo se konacno "druziti" sa nekim tko kuži tu strast. Ovi euri i karte su salvete. Narucila sam iz Njemacke iz servietten shop Diana.
Na vrh
jelsin View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelsin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2011 u 22:16
evo par noviteta






Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2011 u 23:22
Radovi su puuuuuuno lipi, svaka čast!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.