Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje dvorište i vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje dvorište i vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  123 86>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: moje dvorište i vrt
    Objavljeno: 28 Studeni 2011 u 23:25
Evo malo slikica dvorišta i vrta.














Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2011 u 23:28
Prekrasna duga poslije kiše






I zalazak sunca

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2011 u 23:35
Ne znam čija je koka ovo snijela, ali moja nije.
Šalim se. Ovo je samo jedno od mnogo prekrasnih, ručno oslikanih pisanica, a trenutno se nalazi u Molvama.


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2011 u 23:36
A ovo je plastenik za uzgoj presadnica povrća.


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 00:01
I u tvom dvoristu ima raznih biljaka, al ce iduca godina biti cvjetna
posto imas mjesta za puno biljaka. Hvala sto ces s nama dijeliti cvjetnu radost iz svog dvorista, rado cu svracati.
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 00:04
Ma joooj Lorica,sad se baš i nemam čime pohvaliti,ovo je bilo na nagovor mm-a,on ne može pričekati proljeće,pa eto stavili nešto.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 00:09
Pa ima i pravo, malo po malo i evo cvjetne galerije.
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 00:10
smile113  Bit će i u tvom vrtu i cvijeća i ostalog. Samo naprijed.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 00:12
A jooooj gdje sam ja od cvjetne galerije,već sam mogla imati prašumu,koliko cvijeća sam imala,a puževi mi sve pojeli,pa tako svake godine iznova i iznova.Lakše mi je s jednogodišnjim cvjećem,ali i trajnice su mi zakon,no one uvjek budu prve za poslasticu puževima,a ja moram sve ispočetka.   

Lorica samo svrati bit će mi drago da budeš moj rado viđen gost! Nadam se da će na proljeće biti ljepših fotki.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 00:14
Srećom pa valjda ne diraju baš sve cvijeće,očito im se neka vrsta ne sviđa baš previše pa to ostave.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 00:15
Originalno poslano od člana lilie lilie napisao:

[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot165.gif" height="97" width="99" align="absmiddle" alt="smile113" />  Bit će i u tvom vrtu i cvijeća i ostalog. Samo naprijed.


Hvala Lilie!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 07:59
Dobro došlicu mislim da sam ti već izrazila, ako nisam onda evo : DOBRODOŠLA! Jel nam je to došla još jedna Podravka?
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 09:35
Dobrodosla ,a ima lijeka i za puzeve
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 10:06
Gt,Hvala prije svega! A ovo za Podravku što kažeš,ja ni sama više ne znam kamo pripadam.Ovako rodom sa Virovitičanka,a pošto se uvjek Virovitica svojata i za podravsku i za slavonsku županiju,nama je najgore.Ali ništa za to,ne obraćam baš preveliku pažnju na to.Pošto već 10g.s mužem živim u blizini Koprivnice,mislim da je onda tako.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 10:20
   Gio,Hvala! To što kažeš za puževe,već sam isprobala raznorazne kombinacije svega i svačega,nažalost kad im je pogodna kišna godina,oni su prava najezda.Nije samo kod mene tako,već ima cijelo ovo šire koprivničko područje problema s njima.Nedavno sam pitala isto jednog susjeda kako se bore s njima.Čovjek malo što nije zaplakao,kaže sve što je žena posadila,oni su skoro za jednu noć sve obrstili i pojeli.Čitala sam malo o njima i znam da postoji trajno rješenje zanjih,no mislim da nitko nema tih novaca za takav proces. Naime saznala sam za jednu nematodu koja je rješenje za njih,ali nažalost nema je kod nas.Proizvodi ju jedna nizozemska firma i preko njih se naručuje,no nije lako.Najprije treba hrpa papirologije,dozvola Ministarstva poljioprivrede i gospodarstvai da ne nabrajam još kojekakve nebuloze koje se traže u ovoj državi.Isto tako taj paketić nematoda ima oko 200g.,a skup,preskup.Eto ispričavam se svima što sam malo skrenula s teme,ali neka saznanja jednostavno moram i želim podjeliti sa svima vama.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 10:35
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Ne znam čija je koka ovo snijela, ali moja nije.
Šalim se. Ovo je samo jedno od mnogo prekrasnih, ručno oslikanih pisanica, a trenutno se nalazi u Molvama.


SLIKE SU PREDIVNE ALI OVA ME JE ODUŠEVILA MONESTRA PA TI SI PRAVA UMJETNICA ČESTITAMsmile79
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 10:48
Draga Fany, Ovo je djelo majstora,slikara podravske naive kojih Hvala Bogu ima još dosta.Moram reći da su njihove slike jako tražene i cjenjene čak i u dalekom Japanu.Japanci bi ih platili suhim zlatom.Znam samo da je način izrade dugotrajan posao i stvarno treba biti majstor za takvo nešto. Koliko sam čula neke ljude,kažu da se jedna takva slika radi nekad cjeli mjesec ili više dana.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 10:57
Inače ovakvih pisanica ima još ,radilo ih je nekoliko slikara i radovi su trajali nekoliko mjeseci.Pisanice su često razmještane po gradu ili prigradskim naseljima,a ima ih već dosta i u inozemstvu.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 11:16
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

.Ovako rodom sa Virovitičanka,a pošto se uvjek Virovitica svojata i za podravsku i za slavonsku županiju,nama je najgore.Ali ništa za to,ne obraćam baš preveliku pažnju na to.


smile219 od još jedne Virovitičanke! I ja već 15 godina ne živim tamo, ali se uvijek rado vratim.
Vrt ti je lijep, velik. Vjerujem da je u proljeće još ljepši!
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 11:26
Eheeeeej draga! Lijep pozdrav ti šaljem! Ma znaš onu Škorinu pjesmicu,Svaka ptica svome jatu leti, takvi smo i mi Virovitičani,a vjerujem da su svi takvi,svakog vuku korjeni tamo gdje je rođen.Iako ne živim tamo kao ni ti,gdje god da jesam,Viroviticu u nosim! Ja se nadam da ću na proljeće imati nešto ljepše za pokazati.
Emillly!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 86>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.