Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Posude za kaktuse i sukulente
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Posude za kaktuse i sukulente

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 07:07
smile113Dobro je i do te teme doći!Clap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
zmaj View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zmaj Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 20:28
Na svakoj temi se nađe nešto zanimljivo i poučno.
Ovdje pokupiš ideje za psude, na nekim temama ideje o aranžiranju i tako nastaju preljepi i zanimljivi vrtići.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 13:52
Prekrasne posudice za cvijeće
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 18:07
Originalno poslano od člana todomito todomito napisao:

 
Baš zgodno i lijepo. Kako se ovo radi ili će nam todomito prodatiWink
Rijeka

Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 22:09
Na ovoj zadnjoj slikici su čuvarkuće !!! Kako to možete miješati sa kaktusima ?
Kaktuse svi moramo unositi u zatvoren prostor preko zime, kako to izvesti sa ovim krasnim kamenim posudama ?
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 22:29
Originalno poslano od člana Pinus Pinus napisao:

[IMG">http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/5972dd96-tegla.JPG" />

Pogledajte kako sam posude od pečene gline učinio vodo nepropustnima .


pinus.....evo prošla cila jedna sezona....daj reci jesi li zadovoljan sa ofarbanim terakota posudama u nepropusnu boju??
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 15:43
Jesam, zadovoljan sam. 20 tak tegli od terakote raznih oblika imam impregnirane i zasađene raznim sukulentima, zadovoljan sam kako sukulenti rastu u tim impregniranim teglama a i kako izgledaju. Evo neke od njih : 1, 2 . . .   (klikni)

Ako se odlučite imregnirati posude od terakote dobro je upotrijebiti zaštitni premaz za drvo (beltop, belton ili nešto slično..) za impregnaciju. Relativno je jeftin a učinkovit.
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 19:53
hvala pinus....imam nešto pitara od terakote i jedva čekam prolječe da učinim tako.....hvala   
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 07:17
tema vam je odlicna...imam dosta sukulenata...svi si zasad u posudicama u kojima kupojemo rasadu na pijaci...sa velikim rupama...ono sto me sekiraje morala sam ih staviti i malo zaliti..nez jesam li pogrijesila.jer sam prvo sadila pa prala kalice....i kako  sad?da ih jednostavno pustim da su suhi i kad jos koji dan temperatura padne unesem i pustim sune?..svidja mi se ideja sa cementnim kalicima...ali i ideja sa kamenim...sto bi po vasem iskustvu bilo bolje?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.