Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kami - decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kami - decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 313233
Korisnik
Poruka
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 19:34
smile211 smile211 smile211 toliko od mene.....
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 19:38
smile55
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2010 u 19:42
dugo te nema a kad se pojaviš trebaju mi dva dana da polako,smireno gledam,čitam...ma fantastična si!smile64
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2010 u 11:20
nada, sarita, vallisa, gogs, bi-biljana, elzabuba, slavica: hvala od sveg srca, stvarno sam s ljubavlju i voljom odradila te stolce i drago mi je da se i vama sviđaju Big%20smile

Što se tiče swap kutijice, moram spomenuti neke standardne anegdote tijekom izrade LOL
Ponijela sam sve za dovršiti kutijicu van kuće i onda se redom dogodilo:
1. imala sam čavao manjka pa sam u offi morala kupiti najjeftiniju kutijicu da jedan čavlić uzmem s nje...
2. nisam imala odvijač pa sam sve čavle vratila škarama...
3. donji dio kopče nikako nije sjedao pa sam ga morala dodatno priljepiti silikonom i nadati se da će čavli držati...
Nakon toga, i dalje provjereno ne preferiram raditi kutijice... Što se tiče boja, imala sam što sam ponijela pa je sve zlatno zapravo bojano lak markerom, tj. punjenjem iz njega Tongue Broš pak vrijedi barem 50lp, a vi se pitajte zašto Cool
Na vrh
Jasenka86 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka86 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 16:12
prekrasno,mislim što da kažem

ps.što se tiće swaa,oni papiri sa salvetama jel to za printanje???,ako je di ih nabavljas
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 16:18
@Jasenka: da, to sam ti priložila da si probaš printati na njih (samo zalijepiš komad sa medicinskom ili krep trakom na obični A4 papir i ubaciš u printer ;)
Ti papiri su zapravo neke prastare Paloma "salvete" koje sam našla kod frendičine bake, ona ih je namjeravala baciti (npr. na njega sam printala onaj bugarski grb sa stolca)...Slično je pelir papiru, a inače možeš printati na bilo koji tanji papir tipa papira za zamatanje kruha u pekari, pelira rijetko gdje ima, jedino ako je nekom ostalo za zamatanje nečega... Hvala na komentaru za radove Embarrassed

Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 14:05
Kad sam ja već rekla da ti budem svoje stolce dala? Točno takve "štokrle" i ja imam, naravno neuređene.Wink  Super su i oni i kutijica!
 
(tu sam već bila ovih dana i skužila sam sad da nisam ništa napisala)
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2011 u 00:10
@Tija: di su stolci, tu sam Tongue
Ajme meni, prašine, pa kad je prošlo pola godine od mog zadnjeg javljanja ovdje?!? Svjesna sam da nas je puno stare garde s vremenom minimiziralo posjete, ali baš sam zaglibila Listala sam dovijeka tražeći svoju galeriju... bome se samo svog zadnjeg decoupage pothvata sjećam, samo ne mogu doći do fotki te klupice

Zapravo, bit će još svačeg... Malo sam se više bavila šablonicama i kolažima, ali imam salvetica i papira koji čekaju svoj red i dočekat će svoj trenutak Embarrassed Pratila sam povremeno Svježe iz pećnice, ali idem malo prošvrljati što se sve decoupiralo...
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2011 u 13:49
Inače ne volim decoupage jer je on za mene previše kičast i pretjeran. Ali kako ti to lijepo sklopiš i personaliziraš, a onda na kraju i perfektno umotaš kao ove stolce, fantazija! Kad vidim kako to prekrasno može ispasti, dođe mi i samoj da se okušam, al kad vidim koliko materijala tu treba, nekako se obeshrabrim... Ali ipak imam kući neke salvete, pa ako te zanima, poslikam ih, pošaljem ti slike da vidiš da li ti se sviđaju i odmah šaljem jer vidim da će stvarno biti u pravim rukama! Tvoja kreativnost je nevjerojatna!
~Cvijeće je zemljin način da se nasmije~
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2011 u 13:53
@Morana: hvala puno, ovo je jedan od ljepših komentara koje sam dobila za svoje radove, sva sam thinkpink sad Embarrassed Iako imam salveta pune kutije, slobodno pofotkaj i pokaži što imaš pa što imam duplo, možeš ponuditi ovdje na forumu u temi Razmjena materijala (svaka teta salveta se barem jednom pomami za kupovinom i razmjenama salveta i stvori zalihu neslućenih razmjera LOL) Imaš privatnu poruku s mailom ;)
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2011 u 14:01
hehehehe serviraš nam ovakve stvari i onda se rumeniš, ne može to tako Tongue

Nekako sumnjam da imaš duplo, jer su to ostaci skupljanja salveta od prije 15+ godina, jedino što su neke možda predjetinjaste, ali mislim da ćeš ti i to moći iskoristiti Wink
~Cvijeće je zemljin način da se nasmije~
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 23:22
Mislila sam da sam do sada već sve pregledala na ovom forumu, ali sad sam tek uoćila tvoju galeriju. Stvarno imaš prekrasnih radova. Neki će mi poslužiti kao inspiracija.
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2011 u 10:32
Krasni radovi.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2011 u 15:57
smile177 sretan ročkas!
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2011 u 16:43
Sretan rođeni dan smile79

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 21:32
@Mari i Tanja: Hvala na čestitkama za ročkas makar je već ljeto pri kraju Embarrassed
I hvala na lijepim komentarima radova... Imam dosta fotki neobjavljenih, kad to uspijem posložiti u pričicu, vratim se Wink
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2011 u 20:44
Cijelo se poslijepodne sama sebi čudim kako to da nisam sve ove godine zavirila u tvoje galerije radova...kako to da se nismo srele na forumskim kavicama a čula sam da se priča o Kamici origamici.... na kraju sam dana shvatila, morala sam otići u mirovinu kako bih mogla posvetiti više vremena samo tebi, tvojoj neiscrpnoj energiji, kreativnosti, riječitosti...smislom da opozitiviš neugodne situacije... Meni si uljepšala dan...molim te javi se češće, jedva čekam da vidim što si opet "skuhala".
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 11:54
Kao što sam već negdje napisala - sada se jako veselim što ću par dana moći "pariti" oči u tvojoj galeriji.smile58 Ovo malo što sam danas uspjela vidjeti me uvjerilo da trebam još jaaaakooooo puno učiti.....
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2011 u 19:31
@Franjica: hvala puno na javljanju, drago mi je da si me otkrila, nikad nije kasno za motivaciju i inspiraciju Smile Sretna sam što uživaš u mirovini i želim ti puno stvaralačkih trenutaka :)
S obzirom da imam punu zalihu neobjavljenih decoupage radova, kroz koji tjedan očekuj hrpu pločica, okvira, stolaca, itd. Neke stvarčice bih prvo htjela dovršiti pa ću ih staviti na hrpu...

@Jani: zahvaljujem na komentaru, nadam se da si imala na čemu pariti oči Embarrassed Uvijek postoji puno za učiti, najviše učim samu sebe kad se odvažim isprobati nešto nepoznato ili usavršiti nešto poznato... nekad me potakne netko, a nekad nešto Big%20smile

U svojoj drugoj galeriji najavila sam jednu origami radionicu pa slobodno provjerite o čemu se radi ovdje > Upoznajmo japansko, presavinimo hrvatsko Cool
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2011 u 09:48
Draga - hvala ti na odgovoru na moju poruku! Ne dozvoljava mi da ti pošaljem uzvratnu poruku pa ti ovdje zahvaljujem, smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 313233
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.