Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje polje/suma/jezera
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje polje/suma/jezera

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 09:00
Zvrk ti si srecna zena,i drago mi je sto si sa nama ,bar na tren mogu uzivati u ovoj divoti,i vec sam rekla da je to moj san-u takvoj lepoti grad mi ne bi nedostajao nimalo
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 17:23
U setnji sumom primjetili smo u jezeru puno punoglavaca, sve se crni od njih
 
 
 
Staro drvo u sumi
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 21:12
Šetnja šumom bila je baš zgodna, svašta ste tamo vidjeli, pa smo vidjeli i mi s vama.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 20:54
Vodeni irisi (imati ce zuti cvijet)
 
 
Pringle se sulja
 
 
Prvi put vidim wild garlic (divlji luk) na ovom mjestu , rasli su uz narcise, narcise su sada ocvale i tek sam ovo danas primijetila
 
 
 
 
 
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 23:07
Krasno Clap, pravi užitak, prostrano, ima mjesta za sve i biljke i životinje.
Konji na žutoj livadi su smile120, pogotovo onaj u trku kojemu se griva vijori.....
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 17:10
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Krasno Clap, pravi užitak, prostrano, ima mjesta za sve i biljke i životinje.
Konji na žutoj livadi su smile120, pogotovo onaj u trku kojemu se griva vijori.....
 
Konji su i dalje u tom polju, a zuti cvijet (buttercup) pomalo raste Tongue.
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 18:22
pa kako si smjela prići ovako blizu da uslikaš zmiju joooj ja bi umrla od straha
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 21:58
Originalno poslano od člana inaja inaja napisao:

pa kako si smjela prići ovako blizu da uslikaš zmiju joooj ja bi umrla od straha
 
Ova zmija nije otrovnaWink. Vise se ona  mene prepala nego ja nje, odmah je pobjegla nakon sto sam je uslikala.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 22:08
Svega ima u tvom vrtu i biljaka i životinja. Onaj divlji luk i kod nas raste i gdje se nastani jako ga je teško iskorijeniti, ali ga je interesantno vidjeti.
život je more
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 08:58
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Svega ima u tvom vrtu i biljaka i životinja. Onaj divlji luk i kod nas raste i gdje se nastani jako ga je teško iskorijeniti, ali ga je interesantno vidjeti.
 
Bas smo prije neki dan bili u parku/sumi (Hole park, stavila sam slike na moj grad u slikama) gdje su sume doslovne prekrivene u divljem luku.
Nesto predivno za vidjetiTongue. Nama ne smeta ovo vidjeti u nasem polju zato sto imamo prostoraLOL.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 22:42

Od jucer na nasem jezeru imamo 5 guscica

 
 
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 13:30
Ove fotografije obitelji gusaka su vrlo romantične i podsjećaju na fotke iz knjiga. Meni su pričinile užitak, a kako li tek vama čini ugodu promatrati male guščice kako odrastaju!

Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2009 u 13:35
Zvrk ja sam uskraćena ovih ushićenja. Naime zar je moguće da ja jedina ne vidim niti jednu sliku. I ja bi gledala guske, konje, šparoge i sve te tvoje divote
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 11:04
Prekrasno Zvrkice....

Osim, jaaaaaako se bojim zmija. Confused
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 10:42
Vodeni irisi su procvjetali
 
 
Pogled prema jezeru
 
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 22:52

Novo stanje u polju, krumpiri su procvali

Kukuruz
 
 
Orah ,koji smo posadili prije sedam godina (u cast rodenja naseg sina)je napokon poceo rasti orahe Clap
 
 
Kad je suncano sarani se pojave na povrsini naseg jezera, ima stvarno jako velikih komada Shocked i ima ih na desetke
 
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 22:59
predivno..nemam druge riječi za ovu ljepotu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.