Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Opsjena - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Opsjena - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131415
Korisnik
Poruka
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 01:55
Prekrasan kamenjar i lijepa kombinacija!
smile57
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
black View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje black Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2011 u 14:40
skidam kapu do poda ! Nešto stvarno opsjeno ! uživala sam , svaka pohvala i mužu !
Onaj tko se ne usudi dirati trnje - neka nikad ruža ne poželi !
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2011 u 15:59
Draga gdje si se izgubila? Ovo što smo do sad vidjeli od tvoga vrta jednostavno očarava.
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2011 u 17:57
vidjela sam da je kod tebe ovog proljeća bila cvjetna rapsodija smile186
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2012 u 13:46
Napunila sam baterije šetajući ponovo tvojim cvjetnim carstvom. Koliko li samo vjesnika proljeća kod tebe ima!
Znam da će i ova godina koja je pred nama bit isto tako ali i više cvjetna uz tvoje vridne ruke! Bravo majstorice!


Baška Voda
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2012 u 19:25
Vidim da te dugo nema među nama......ljeto jesen, a i zima je tu. Pa za čas bude i proljeće, sa tvojim predivnim tulipanima, bijelim ljubičicama,.......
Slažem se sa korjenkom; da barem godina traje 3-6 mjesec.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2012 u 23:00
Da, da, završila si javljanje s proljećem. Sigurno je vrt i po ljetu bio tako lijep,  a nismo ga vidjeli. No uskoro će opet proljeće pa ćeš se valjda i ti opet probuditi smile49 i dozvoliti nam da prošećemo tvojim vrtom. A i bačvicu bi rado vidla kak izgleda kad su se biljke razrasle.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2015 u 22:15
U ovom vrtu već duuugo nema nikoga??? Šteta.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131415
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.