Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sarajevo
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sarajevo

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 91011
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 11:17
Monty, da li možeš staviti adresu ovog restorana. Mi se s kumovima spremamo na jedan vikend u Sarajevo.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 11:20
Okolina prekrasna a još ako je i jelo dobro, to je bio poseban ugođaj!Thumbs%20Up
Na vrh
montokuc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Svibanj 2009
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje montokuc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 11:30
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Monty, da li možeš staviti adresu ovog restorana. Mi se s kumovima spremamo na jedan vikend u Sarajevo.

Mogu,kako da ne!
Zenička 6
tel. 659-695

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 15:22
Monty hvala za info, idem odmah pogledati gdje se točno nalazi.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 17:52
Nisam bila u ovoj bašti.ali sad moram otići,poslije ovih slika..Mislim da vrijedi otići tek u ljeto kad sve cvjeta...
Proljeće ako bude potrebna koja informacija o Sarajevu slobodno pitaj...Ja živim tuSmile



p.s.tema o Sarajevu već postoji na forumu....









Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 08:26
Originalno poslano od člana alisa alisa napisao:

Nisam bila u ovoj bašti.ali sad moram otići,poslije ovih slika..Mislim da vrijedi otići tek u ljeto kad sve cvjeta...
Proljeće ako bude potrebna koja informacija o Sarajevu slobodno pitaj...Ja živim tuSmile



p.s.tema o Sarajevu već postoji na forumu....
 
Znam alisa, da si u Sarajevo, i voljela bih da se vidimo, ali mislim da je ovaj puta teško izvodivo, jer i kumovi idu sa nama.
U svakom slučaju, ako odeš svakako stavi opis dolaska iz recimo pravca Zenice. Jučer sam gledala na netu, čini mi se da nije baš u centru grada.
A i Sarajevo se puno promijenilo od mog studiranja tamo, tako da će nam svaka pomoć dobro doći. Pri tome ne mislim da ćemo lutati, ali svejedno...
I da možda da napišeš ako znaš za neki dobar restoran na Vrelu Bosne. Smile








Na vrh
montokuc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Svibanj 2009
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje montokuc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 09:13
Restoran "Velika basta" je na Čengić Vili!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 13:53
Monty, hvala ti na informaciji. I Alisa mi se javila sa puno servisnih informacija...
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 18:27
Jao pa od kad se nismo skupili na jednoj Sarajevskoj kafici
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 18:30
Pa Dino vrijeme je!Hahahaha..Nego, lijepo te je opet sresti na cvijetnom forumu!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 91011
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.