Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Mag-moj vrt

Web: Cvijet.info
Kategorija: Vrt - Forum o vrtovima
Ime foruma: Moj vrt u slikama
Opis foruma: Pogled u moj, tvoj i Vaš vrt, kroz slike...
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=3150
Datum ispisa: 08 Rujan 2024 u 11:20
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Mag-moj vrt
Objavio: Magister vitae
Tema: Mag-moj vrt
Datum objave: 16 Travanj 2009 u 17:23
Evo ovako danas izgleda-nadam se ne jos dugo jer je ovo strava i uzasLOL. S desne strane ce ici stol i stolice a s lijeve strane (tu gdje je sad mjesalicaBig%20smile) ce biti gredica





Odgovori:
Objavio: Triša
Datum objave: 16 Travanj 2009 u 17:40
Mag super, bar ćemo pratiti sve od samog početka, a i ti češ se sam čuditi pustoši koja je bila kad sve bude uređeno.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: OTOK
Datum objave: 16 Travanj 2009 u 18:02
U stvari si u prednosti, jer počinješ ispočetka, napravi si plan, izaberi biljke i polako sadi.
Najgore ti je kad u vrtu već nešto raste, žao ti je to micati, onda dodaješ sve i svašta i na kraju puno lijepih biljčica, a cjelina nikakva (znam iz iskustva)


Objavio: rose
Datum objave: 16 Travanj 2009 u 18:03
bit ce to super kad sve bude gotovosmile99

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: Magister vitae
Datum objave: 16 Travanj 2009 u 18:27
Do jeseni nista, jer je sad sve prekriveno soderom-u jesen se stavljaju one kockice i tada ce se nasuti zemlja za biljke-do tada imam jos puno vremena-jedina mana ovog svega je to sto ce gredica biti u sjeni-pa cu morat na to pazit proi odabiru biljaka-vec sam u decori vidio vec slozenu gredicu kosta 430 kn


Objavio: griva1978
Datum objave: 16 Travanj 2009 u 18:42
...ma ti si u dalmaciji šta ne? sjena po ljetu ti je super!! :)))


Objavio: Magister vitae
Datum objave: 16 Travanj 2009 u 19:25
Zagreb LOLLOL


Objavio: Tija
Datum objave: 16 Travanj 2009 u 20:48
Mag nije bitno kako sada izgleda dvorište i vrt bitno je da ti imaš veliku volju to sadašnje stanje skupa sa svojim roditeljima izmjeniti. I zato glavu gore i nemoj se sramiti svoga sadašnjeg izgleda jer ćeš ove slike jednog dana gledati kao i ja svoje i biti ponosan što si svojim ručicama napravio malo čudo od dvorišta zasutog šuderom, letvama i koječim.
Pusa od "tete" Tije za dečka koji pokazuje da nije sva današnja mladež grozna i neradišna.smile78


-------------


Objavio: Magister vitae
Datum objave: 16 Travanj 2009 u 20:51
Sve to stoji i hvala ti samo jedna ispravka nisu ručiceLOL. Da barem jesu jer me onda nebi zezali da imam duge prste pa kradem.Big%20smile


Objavio: Tija
Datum objave: 16 Travanj 2009 u 20:54
to su ipak ručice jer su nježne i vole cvijeće, a ne ručetine.

-------------


Objavio: Triša
Datum objave: 16 Travanj 2009 u 20:55
A novi avatar ti je mrak.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Magister vitae
Datum objave: 16 Travanj 2009 u 21:43
HvalaWink. Pa znam po sebi da sve ljude raspoznajem po avataru i cesto mi se dgodi cim vidim macuhicu-baka, plisani medo-macak, barka-triša. E pa da se ljudi nebi bunili oko mog avatara (jer sam vidio da ima jos par ljudi s istim) uzeo sam jedan koji nitko nemaLOL.


Objavio: niho
Datum objave: 16 Travanj 2009 u 23:40
E trebo si picmoljka zna Triša gdje se nalazi taj avatar i blago ti se tek izgrađivaš vrt a ja nemam mijesta više nizašta 


Objavio: baka
Datum objave: 17 Travanj 2009 u 08:02

Magister, ako tema i "padne" negdje otraga, nema veze. Ti ju sa svakom fazom gradnje diži!

A kako kaže Otok imaš veliku prednost: počinješ ispočetka.I još jednu: imaš vremena slagati i preslagivati virtualno dok ne dođe vrijeme sijanja i sadnje.



-------------
Nikad neću biti stara Riječanka.<br /><br />Stari su oni koji su barem 10 godina stariji od mene i to po cijelom svijetu!


Objavio: kat.rea
Datum objave: 17 Travanj 2009 u 10:13
Mr. V., lijepo, imaš vremena za planiranje, ovo ljeto češ vidjeti i kolika je sjena ustvari, pa izaberi ono čemu sjena ne smeta i uskoro češse čuditi kada pogledaš stare slike Thumbs%20Up.


Objavio: Magister vitae
Datum objave: 17 Travanj 2009 u 10:18
Pa sjena bi trebala biti stvarno velika jer je nase dvoriste spojeno sa susjedovim (na lijevo je zidic) ali sve se vidi u nase dvoriste tako da je on posadio vinovu lozu a ja sam odlucio hortenziju-tako da ne vjerujem da ce biti pretjerano puno svjetla-ali ima lijeka i za to-ima puno lijepih biljaka koje nevole sunce


Objavio: Magister vitae
Datum objave: 17 Travanj 2009 u 21:26
Danas sam napravio popis biljaka koje cu posaditi (trajnice)-ove su sigurne jedino sto se popis (nadam seSmile) mozda poveca.

Japanska šumarica
Perjanica
Japanska bujadika
Encijan
Iglica
Hosta
Koraljna zvončika
Perunika
Mala zimzelen
Ljubičica
Sedum sieboldi

Ako koga zanima bilo koja vrsta imam i slike


Objavio: minimode
Datum objave: 18 Travanj 2009 u 13:07
Magistre stvarno je opravdan ovaj tvoj naziv, bit će preljep tvoj vrt s obzirom na bilje koje si pomno odabrao, svaka čast!Thumbs%20Up

-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk