Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Zelenkin vrt u nastajanju

Web: Cvijet.info
Kategorija: Vrt - Forum o vrtovima
Ime foruma: Moj vrt u slikama
Opis foruma: Pogled u moj, tvoj i Vaš vrt, kroz slike...
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=5351
Datum ispisa: 04 Listopad 2024 u 13:51
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Zelenkin vrt u nastajanju
Objavio: Zelenka
Tema: Zelenkin vrt u nastajanju
Datum objave: 11 Studeni 2010 u 22:16
Eto, napunila nekakvu kvotu s postovima pa rekoh ajd da i ja nešto stavim iako, iskreno me je malo Embarrassed . Nemam se za sad još čime pohvaliti s obzirom da živim u 46 kvadrata stana i gradimo kuću pa nam je i sve blatnjavo oko nje. Nismo se još preselili ali sam ja toliki zaljubljenik u cvijeće da sam ga počela saditi prije no što smo počeli graditi kuću LOL .
Pa da krenem!

Ovako je izgledala naša parcela prije ičega (slikano s susjedne terase):


Ovo je u proljeće prije početka gradnje, kao što vidite već je par grmova posađeno Big%20smile . Muž je rekao "pa di sadiš a još nije došao ni materijal za kuću" LOL


A ovo su moja najdraža i najljepša cvijetka u mom vrtu:


A ovo su počeci iskopa, gradnje (naravno, glavni bageristi smo Nea i ja LOL , muž je šef a ja sadim i dalje). Napokon kuća, naravno, ne gotova i danas uslikano stanje:






Ovo je moj prvi kamenjar (u jesenjoj varijanti):


Moj omiljeni šumski kutak:









Odgovori:
Objavio: Lovro
Datum objave: 11 Studeni 2010 u 22:28
Eto, krenulo je!
Samo naprijed!



-------------
Varaždin, stari moj grad!


Objavio: Zelenka
Datum objave: 11 Studeni 2010 u 22:28
Ovaj Acer Crvenolisni smo ugrabili prošli tjedan u MBM-u u Lučkom i cijelo vrijeme vozali u kolicima po rasadniku da nam ga tko ne ugrabi LOL :


Ovo je još jedan ulov iz MBM-a, moja obožavana božikovina.  Kamenjar je još u nastajanju, nije bilo više financija. Društvo će mu praviti (nadam se vrlo skoro) mali četinjari.


Ovo je naša srebrna jelica pobrana za 400 kunića Confused , ali vrijedi Wink


Uz nju su u nizu to što vidite Big%20smile i moja najmilija zvjezdasta magnolija. Ovo bijelo oko nje je zaštita (njen zimski kaputić, da mi se jadnica ne smrzne) LOL


Moj žuti vatreni grm a crveni koji je puno ljepši je nestao u kompliciranom slanju slika na foto servis.Dead



Objavio: Zelenka
Datum objave: 11 Studeni 2010 u 22:30

Originalno poslano od člana LOVRO LOVRO napisao:

Eto, krenulo je!
Samo naprijed!



Hvala draga, ide nekako. Valjda će skoro. Ouch


Objavio: moon
Datum objave: 11 Studeni 2010 u 22:37
Dobrodošla Zelenka......bit će to lijepa okućnica.....može dalje sa sličicama...Thumbs%20Up


Objavio: niho
Datum objave: 11 Studeni 2010 u 22:40
Pošto se prvi put javljam na tvoju temu poželjeću ti dobro došlicu a i ovo što sam vidjela šta imaš -mogu reč samo ma svaka ti čast ----kao što kažeš još kuća nije gotova a oko nje cviječe ..vrtići ..grmovi mogu zamisliti kako če tek da bude na proljeće - samo tako Kraljice nastavismile57

-------------
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**


Objavio: Zelenka
Datum objave: 11 Studeni 2010 u 22:41
Ovo su moji ostali kamenjari u toj blatnjavi od vrta. Naime pola vrta je u blatu a pola u travi. Ovaj blatnjav dio je navožena zemlja taman kad su bile one velike kiše i poplave. Nismo stigli posijati travu i nije stigla izrasti. I svakim danom ja izgledam kao prase poslije sadnje LOL



A ovo je moj vrtić na panju:




A ovo je moja pomagačica


Ovo je uz terasu u nizu su ali se dobro ne vide bambus, lovor-višnja, duplični bijeli jorgovan (ak se primi LOL ), mirišljava brezica, crevni jorgovan, još jedna smreka, pa javor, itd itd Big%20smile. Aha, sjetih se, i japanska dunja. LOL imam problema s imenima biljaka.


Za danas dosta, idem sanjati.Smile




Objavio: kontesaa
Datum objave: 11 Studeni 2010 u 22:42
Zelenka, napokon sličice Wink
bit će jako animljivo pratiti tvoj vrtek Thumbs%20Up
a najdraži i najljepši svijeteki su i zaslužili tu titulu Clap


-------------
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi


Objavio: Zelenka
Datum objave: 11 Studeni 2010 u 22:54
 Hvala na dobrodošlici,zlatne ste svima veliki hug (zagrljaj) ...da nadodam bezobrazno sam naime kao što vidim iz zadnje fotke zaboravila nabrojati  da mi je pored ovog kamenjara sa božikovinom grmić "zlatna kiša" ..lijevo se vide moje bijela i crvena ciklamica koje se zasad još uvijek dobro drže ali ih sklanjam svaki dan u kuću. Uz terasu su tri ruže penjačice i nekoliko mini ruža, a ovdje u nizu (gdje se vidi flaša) su ruže čajevke i živica pored koju sam sama pelcala i primila se Smile Ostatak slika ću slati polako jer mi je i za ovo postaviti (neznam kako vama) trebalo puno više nego sam provela u vrtu danas LOL A pripremila oko 100 slika i to izabranih Big%20smile ali za danas dosta ..poz svim današnjim posjetiteljima! 


Objavio: Zelenka
Datum objave: 11 Studeni 2010 u 22:58
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

Zelenka, napokon sličice Wink
bit će jako animljivo pratiti tvoj vrtek Thumbs%20Up
a najdraži i najljepši svijeteki su i zaslužili tu titulu Clap
Hvala! One će biti uvijek bez obzira što dobila i kakvu raskoš imala u svom vrtu biti moje najljepše cvijeće i buduće vrtlarice ..ova manja naime već sada obožava cvijeće ko njena baka i mamica..to je genetika ! Kaže moj tata i muž genetska malfromacija LOL (naravno šale se)


Objavio: antonija
Datum objave: 11 Studeni 2010 u 23:00
bravo za još jednu cvjetoljupku
već znam da će taj vrt biti prekrasan, sa puno ljubavi ga uređuješ, tvoje curice i pomagačice su najljepši cvijetići
drago mi je što mogu pratiti tvoj vrt od početka, biti ćr lijepo i zanimljivi kad se sve razbuja u proljeće, i da kamenjari u jesenjem izdanju, šumski kutak, panj, sve je prelijepo

-------------
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.



Objavio: Lantana
Datum objave: 11 Studeni 2010 u 23:01
Dobrodošla Zelenka, lijepo si nam pokazala nastajanje tvog vrta, dobro je da si počela saditi unaprijed, grmovima i stablima treba vremena da narastu, a sa cvijećem je lako popuniti. Mislim da ćemo na proljeće uživati zajedno s tobom i tvojim curama Clap

-------------
život je more


Objavio: Smail
Datum objave: 11 Studeni 2010 u 23:08
Draga Zelenka, dobrodošlica i od mene, drago mi je da tako mlada osoba voli cvijeće, vidim da ćemo imati jedan prekrasan vrt za posjećivati, a pomagačica ti je najljepša i lijepo da od malih nogu uči voljeti cvijeće, ovo što si do sada pokazala je doista obečavajuće za jedan predivan vrt.

-------------
Zadržite samo vesele prijatelje.


Objavio: OTOK
Datum objave: 11 Studeni 2010 u 23:10
Baš će biti zanimljivo pratiti napredak tvog vrta. I ti ćeš bolje pratiti promjene kad se jednog dana vratiš na ove prve slike.
Puna si volje, to se vidi, pa će vrt sasvim sigurno ubrzo zasjati punim sjajem.
Već si dosta toga posadila, sad neka lijepo prezimi, a na proljeće - to će biti uživanje 


Objavio: Anaida
Datum objave: 12 Studeni 2010 u 10:22
Dobro došla draga Zelenka!!

-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Tija
Datum objave: 12 Studeni 2010 u 10:55
Meni je kod tebe sve slatko, od fotki, tvojih biljčica i tvojih objašnjenja. I da poznat mi je taj osjećaj kad se od svog acera ne odvajaš u dućanu. Mali savjet ne saditi preblizu kuće jer budete fasadu još radili a majstori sa skelama nemaju pretjerano sluha za posađene biljčice i još će se smijati na tvoju zabrinutost.

-------------


Objavio: Lovro
Datum objave: 12 Studeni 2010 u 12:24
Prekrasan panj!

-------------
Varaždin, stari moj grad!


Objavio: VILMAČ
Datum objave: 12 Studeni 2010 u 13:34
dobrodošla na cif! veselim se još jednom vrtu.. radovi su u punom jeku i nadam se da će sve u proljeće zablistati kako ste planirali..
 sretno!Tongue


Objavio: Free
Datum objave: 12 Studeni 2010 u 17:14
Zelenka, dobrodošla u cvjetnu družinu!!!!!!!!!!!

Krasna dva cvjetića imaš, još su i pomagači, još će i tvoja malecka reči kao Dudina Lavanda,pa mi smo tim!!!

Prekrasna ti je slika s panjem i mahovinom, jako efektna!!!!!

Samo hrabro napred, početak ti je očaravajući!!!!!!!!!!!


-------------
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode





Objavio: mali kaktus
Datum objave: 12 Studeni 2010 u 17:42
Bit će jako lijepo pratiti nastanak novog vrta.Zelenka dobro nam došla i dugoooo se družila s nama,a tvoji cveteki su najljepšiTongue


Objavio: Triša
Datum objave: 12 Studeni 2010 u 19:24
Zelenka, drago mi je što sada i ti imaš svoju temu. Vrlo rado ću ponekad svratiti pogledati kako napreduju biljkice i naravno radovi na parceli.
Najdraži cvjetići su preslatki, kao i ti također.


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Mari,5510
Datum objave: 12 Studeni 2010 u 19:31
Thumbs%20Up vidi se po prikazanom da si vrijednica, i da s puno ljubavi uređuješ svoju okućnicu, bit će to dom kao iz bajke
mala pomagačica je preslatkasmile78


Objavio: Zelenka
Datum objave: 12 Studeni 2010 u 19:42
 Hvala svima na predivnim komentarima puno znače od vas već pravih stručnjakinja ,pohvale me podsjetiše na one iz škole kad te učiteljice (profaći) pohvale jer ste vi prave profe spram mene ja sam još đak!
Tija hvala na upozorenju za blizinu sadnje do kuće ,muž me je na to upozorio a ja mu kažem ma u to ime slobodno sadim kad sumnjam da ćemo imati novaca za fasadu Big%20smile a on kaže kako ne imat čemo nekad a ja njemu ako hoćemo super potrošit čemo ih radije onda na još cvijeća LOL


Objavio: Zelenka
Datum objave: 12 Studeni 2010 u 19:51
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

Thumbs%20Up vidi se po prikazanom da si vrijednica, i da s puno ljubavi uređuješ svoju okućnicu, bit će to dom kao iz bajke
mala pomagačica je preslatkasmile78
Hvala Mari ! Mala pomagaćica je preslatka mala filozofica,voli cvijeće i kao mami pomaže i baki i onda nestane i dođe sa najljepšim otrgnutim cvijetkom od svakog primjerka Angry LOL meni je počupala npr.u stanu dugo čekane bobice zimske trešnje koju naprosto obožavam da sam Cry a još mi je na koncu i propala jer ju napadnoše neke uši u bijeloj mucastoj plijesni .Sad ju gledam opet i ne usudim se  kupiti ju Dead  Mojoj mami koja ima krasnog cvijeća osobito ruža je znala toliko toga natrgati i donjeti kao poklon i reči joj ovo je za tebe baka ja sam ti to sama nabrala jesi sretna sada i šta će jadna došlo joj da plače i viče ali ne može kad je ova počupala da ju razveseli ! LOL


Objavio: Zelenka
Datum objave: 12 Studeni 2010 u 19:53
 Da se pohvalim danas sam dobila od drage forumašice LOVRO reznice krumpirka jedva čekam da im nađem poziciju u vrtu ! Hvala od srca! smile78


Objavio: lilie
Datum objave: 12 Studeni 2010 u 20:03
smile57

-------------
znati mnogo ne znači biti mudar


Objavio: Zelenka
Datum objave: 12 Studeni 2010 u 20:14
 Smile sutra idem opet u mbm možda mi upali ubaciti koji cvijetak ili koju proljetnu lukovicu uz ono po što zapravo idemo "japansku jabuku kaki" držite fige da muža uspijem nekako obrlatiti smile58smile155


Objavio: moon
Datum objave: 13 Studeni 2010 u 01:03
Uspjela si pohvatati niti i staviti slikice, bit će to razigran vrt čim u njega uđe proljeće. Kažeš da si dobila krumpirka i da mu tražiš mjesto u vrtu. po tvom pisanju pomislila sam da ga namjeravaš odmah staviti u vrt - a to ti baš nije najbolje rješenje, jer bi se mogao smrznuti
A za lukovice - ma obrlatit ćeš ti već njega nekako


Objavio: tikvić
Datum objave: 14 Studeni 2010 u 00:17
 Volim pratiti vrtove u nastajanju, dosta si toga u kratko vrijeme odradila. Već na proljeće bit će to prekrasan vrt.


Objavio: Zelenka
Datum objave: 14 Studeni 2010 u 09:10
 Draga moon dobila sam reznice krumpirka i zasadila ih u tegli i ne mislim ga staviti u vrt forumašica LOVRO koja mi ih je poslala i rekla mi način postupanja,hvala i tebi na informaciji i pohvalama !Smile
Hvala i tebi tikvić! Wink
Što se tiče mojeg šopinga uspješno je obavljen,kaki je doma, prekrasan okrugli buxusić i još jedna prekrasna zeleno bijela božikovina je dobila mjesto u mom vrtu(iako nisu bila u planu ovaj puta ali muž je šutio ja milo pregledavala i hop u kolica.)Ok nije to bila neka cijena 39 kn božikovina i 99 buxus ali velika loptica. Lukovica nažalost nije bio neki izbor pa ih nisam uzela to ću pogledati negdje bliže kod sebe u rasadniku. evo danas navečer ću se potruditi staviti još koju slikicu vrta ! Smile


Objavio: baka
Datum objave: 14 Studeni 2010 u 09:19
Dakle, što reći. Prvo, sjajno da si počela slikati od početka, jer se tako najviše čovjek iznenadi za, recimo, godinu, dvije, što je nastalo u tvom vrtu.
Dalje bravo za kuću i vrijedne ruke!
Najljepši cvijetići jesu doista naljepši!Big%20smileClap
 
Ali moram se zadiviti  vrtu, ti si već od početka znala gdje ćeš što i kako i sad  se već vidi da će to biti mali park oko kuće!ClapClapClapThumbs%20Up


-------------
Nikad neću biti stara Riječanka.<br /><br />Stari su oni koji su barem 10 godina stariji od mene i to po cijelom svijetu!


Objavio: Zelenka
Datum objave: 14 Studeni 2010 u 09:27
Originalno poslano od člana lilie lilie napisao:

smile57
Wink


Objavio: maestral
Datum objave: 14 Studeni 2010 u 10:27
S veseljem sam pregledala tvoj vrt i oduševio me tvoj entuzijazam! Sve me nešto podsjeća na moj vrt, familiju - dječica slične dobi, i kuća u izgradnji. S tom razlikom što je kod mene ogromna količina KAMENAsmile48i uvijek ratujem s njim; dok je u tvom vrtu sve zeleno i prije sadnje.

Dobro je saditi odmah veće biljke, pogotovo ako nisu preblizu kući. To sam i ja radila, a muž je vrtio glavom. Sad su narasle i ne moram ih čekati!

Kamenjar mi je presladak, i biti će odličan kad se biljke razrastu. A panj je smile141


Objavio: Zelenka
Datum objave: 14 Studeni 2010 u 12:51
 LOL ja pak ratujem sa nedostatkom kamenja tj.nabavkom ! Moj muž je također vrtio u početku glavom ko i neki susjedi ali ja se ne dam smesti ,posadila sam biljkice,grmove i drvca prije jer znam da im treba neko vrijeme da izrastu..i naravno gledala sam da ih pomaknem dosta od kuće radi fasade koju čemo valjda nekad raditi kao što kaže Tija smijat će mi se radnici dok ćuja oko njih skakutati da paze na biljke,samo nek probaju srušit ću ih osobno sa skele i još će dobiti batina smile232Hvala na pohvalama jedva čekam da dođe proljeće pa da vidim kako će se to sve razvijati! 



Objavio: Smail
Datum objave: 14 Studeni 2010 u 13:58
Draga Zelenka pravo si osvježenje na forumu, tvoje komentari i opisi su predivni, svima nama na kontinentu je pravi problem sa kamenjem i snalazimo na na razne načine, ali budući da voliš kamen sigurno ćeš naći načina da ga nabaviš. Inače ja kada idem u cvjetni centar nešto kupiti cvijeće mi samo uskaće u košaru i kada dođen na blagajnu bože moj nisam ja kriva što je ono tu.

-------------
Zadržite samo vesele prijatelje.


Objavio: Zelenka
Datum objave: 14 Studeni 2010 u 18:10
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Draga Zelenka pravo si osvježenje na forumu, tvoje komentari i opisi su predivni, svima nama na kontinentu je pravi problem sa kamenjem i snalazimo na na razne načine, ali budući da voliš kamen sigurno ćeš naći načina da ga nabaviš. Inače ja kada idem u cvjetni centar nešto kupiti cvijeće mi samo uskaće u košaru i kada dođen na blagajnu bože moj nisam ja kriva što je ono tu.
LOL imaš pravo tako je i kod mene ono me jednostavno moli da ga kupim i što ću smilujem mu se! Big%20smile Što se tiče kamenja gdje god ga vidim uzmem ga čak sam se angažirala frendove da mi ga nabavljaju ! I da drago mi je da sam došla na ovaj forum jer ste svi otkaćeni ovdje pratim vas već dulje vrijeme! Wink


Objavio: Retriver Sara
Datum objave: 15 Studeni 2010 u 08:48
veselo te i ja pozdravljam i želim srdačnu dobrodošlicu. Krasno je vidjeti tako mladu ženu punu ljubavi i entuzijazma prema bilju, drveću, prirodi općenito. Prava ljepota tvojega vrta naravno, doći će do izražaja, malo kasnije, na proljeće, ali već se sada sve lijepo vizualizira. Super mi je šumski kutak, i panj, trebalo ga je bogme dotegliti...Imaš prekrasnu djecu, curke su prave ljepotice, a mala je i koliko vidim, prava mudrijašica...
lijepi pozdravSmile


Objavio: gioiaa
Datum objave: 15 Studeni 2010 u 09:01
Dobrodosla
Uvjek se obradujem novom vrtu,i znam da cu cesto svracati da vidim kako vrt napreduje.
Tvoji najdrazi cvjeticu su preslatki



Objavio: Zelenka
Datum objave: 15 Studeni 2010 u 11:41
 Hvala ženske svima pusa od mene i cura! smile79


Objavio: Lovro
Datum objave: 15 Studeni 2010 u 12:35
Koliko truda ulažeš,baš jedva čakam ljeto da uživam u tvom vrtu.

-------------
Varaždin, stari moj grad!


Objavio: nuna
Datum objave: 02 Siječanj 2011 u 15:58
Draga Zelenka prvo da ti poželim dobrodošlicu na naš rascvijetani kutak i dugo se družila sa nama.Što se tiče cvijeća ti imaš dva prekrasna i preslatka cvijeta.Vjerujem da je to pravo bogatstvo.
Ja sam isto kao i ti sadila cvijeće prije nego sam počela graditi kuću.Lako je premjestiti kasnije već narastao cvijet.Kad bih čekala da uredim okućnicu bila bih željna cvijeća.Ovako pomalo uređujem a usput uživam u cvijetovima.
Negdje sam pročitala da ćeš postaviti slike ruža od tvoje mame.Ja čekam da ih vidim,jako volim ruže.


Objavio: Zelenka
Datum objave: 02 Veljača 2011 u 20:39
Evo kako izgleda naš vrt zimi:












Moje zlato se igralo po zemlji i zaradilo list na nosu LOL . ... a mama nije vidjela sve dok nije uslikala.Big%20smile









Ova zadnja slika je uslikana na samo novu godinu 2011. Ocrtava mi se umor od bančenja na licu.Big%20smile Tu je i naš omiljeni bor koji smo šćepali Embarrassed osamljenog pored naše šume. Lijepo se udomačio. A kako i ne bi koliko smo ga pognojili.Smile Mi još kažemo da je to naše božićno drvce.




Objavio: Lantana
Datum objave: 02 Veljača 2011 u 22:22
Pravi zimski ugođaj Clap

-------------
život je more


Objavio: Mari,5510
Datum objave: 02 Veljača 2011 u 22:26
smile66pozdrav i maminoj "sreći"

-------------


Objavio: Triša
Datum objave: 02 Veljača 2011 u 22:30
Pozdrav za obje veliki, neka vam što prije dođe proljeće!

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: baka
Datum objave: 02 Veljača 2011 u 22:30
Lijepe snježne slikice kao i vas dvije!Big%20smileThumbs%20Up
Sad lijepo redovito slikuckaj kad krene proljeće!


-------------
Nikad neću biti stara Riječanka.<br /><br />Stari su oni koji su barem 10 godina stariji od mene i to po cijelom svijetu!


Objavio: tikvić
Datum objave: 02 Veljača 2011 u 22:39
 Jako lijep i prostran vrt. Za koju godinu bit će to raj na zemlji!


Objavio: Zelenka
Datum objave: 03 Veljača 2011 u 08:18
Hvala drage moje ,jedno vrijeme smo izbivali ali sad čemo svako malo slikuckati promjene i aktivnije sudjelovati na ovom divnom forumu ! :)


Objavio: VILMAČ
Datum objave: 03 Veljača 2011 u 09:57
smile79


Objavio: Zelenka
Datum objave: 03 Veljača 2011 u 13:36
Originalno poslano od člana VILMAČ VILMAČ napisao:

smile79
I tebi draga veliki kiss, ne rade mi smajlići :( pa moram napisati ovako !


Objavio: FLORAMYE
Datum objave: 04 Veljača 2011 u 08:38
Prekrasne snježne slike, ali bih ipak voljela da su daleko iza nas!


Objavio: antonija
Datum objave: 04 Veljača 2011 u 09:44
lijep je ugođaj u tvome vrtu, curica je preslatka!

-------------
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.



Objavio: gioiaa
Datum objave: 04 Veljača 2011 u 13:10
za zimsku ugodjaj


Objavio: Zelenka
Datum objave: 04 Veljača 2011 u 14:21
Hvala svima i moja curica vam šalje puse! smile79


Objavio: Fany54
Datum objave: 04 Veljača 2011 u 23:15
pozdrav za vas i od mene i huge ,slike pod snijegom su predivne smile79


Objavio: Olja
Datum objave: 04 Veljača 2011 u 23:26
Divno je kad se gradi kuca a zajedno sa njom raste i cvece,grmlje,
 jele...
Vredne ruke mogu svasta!Thumbs%20Up


Objavio: enrikova nona
Datum objave: 05 Veljača 2011 u 19:12
smile200smile79
smile79

-------------
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna


Objavio: Triša
Datum objave: 05 Veljača 2011 u 19:56
Hej Zelenčice, samo sam ti došla mahnutismile219

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Duda-Lave
Datum objave: 05 Veljača 2011 u 20:17
dobrodošla Zelenka već u startu mi se nešto sviđa...panj Thumbs%20Up...ma super da si prionula sadnji dok kuća još nije gotova kad bude onda sadnja oko nje ..divota od posla a još kad imaš i malu ptičicu da ti pomogne nema boljeg  provedenog vremena 


Objavio: nuna
Datum objave: 05 Veljača 2011 u 20:43
Pozdrav za tebe i curicu!


Objavio: OTOK
Datum objave: 05 Veljača 2011 u 21:08
Hej zelenka, sad sam bila u vrtu tvoje mame, kod nje je ljeto, a kod tebe zima LOL , a i kod tebe i kod nje lijepo.


Objavio: moon
Datum objave: 06 Veljača 2011 u 15:46
Thumbs%20Up


Objavio: Zelenka
Datum objave: 07 Veljača 2011 u 16:28
Hvala ženske!  smile79


Objavio: maestral
Datum objave: 08 Veljača 2011 u 21:45
Evo samo da se javim smile200!


Objavio: sunceeee
Datum objave: 21 Veljača 2011 u 15:05
Zelenka, dobrodošla!
Konačno si uspjela staviti slikice!
 
Imaš lijepu parcelu, dosta prostora, vidim da ti mašte i volje ne nedostaje- bit će to predivno!
 
Šumski kutak i vrtić u panju su fenomenalni!
 
                 smile39              smile73


-------------
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)


Objavio: Mira021
Datum objave: 22 Veljača 2011 u 10:11
Kamenjara imaš dosta i svi su lipi,ali tvoji vrtovi na panjevima naprosto su me oduševilismile71


Objavio: Free
Datum objave: 27 Veljača 2011 u 15:46
Samo se ti drži toga da sada, dok još kuća takoreči raste i oblači ce, sadiš drveće i grmlje, a kada stigne proljeće, nači će se cvijeća da se zasadi cijela parcela oko tvoje kuće. Sada sam skočila do tebe da vidim sa čime trenutno raspolažeš, pa da znam raditi, uhhh opet ja, da, spisak biljkica, pa nači će se 3-4 kutije od mog cvijeća, a ti samo nađi mjesto za sadnju!!!!

Nisam uhvatila trenutak gdje otkrivaš gdje se vrt nalazi, pa bih htjela znati gdje bi moje biljčice završile, a kako mi pišeš, planiraš kavu u Vž, pa da olakšamo i transportna pitanja!!!! A nešto sam dužna Lovri, pa.....

Opet se moram vratiti na tvoj prekrasan panj, jako jako krade oči!!!   

-------------
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode





Objavio: Belina
Datum objave: 27 Veljača 2011 u 18:42
Prekrasne slike,borića i potomka,a i ti si preljepa,a kada se otopi snijeg,sunce zasije,radova kao u priči.Nadam se vidjeti i to.smile159


Objavio: Lovro
Datum objave: 12 Travanj 2011 u 20:53
Kuc-kuccccc!!!!

-------------
Varaždin, stari moj grad!


Objavio: Free
Datum objave: 27 Travanj 2011 u 23:01

Jako dugo te nema, a mi redovito čekamo nove sličice, nisi li se malo ulijenila???   Nadamo se dobrim sličicama i dobrom alibiju za nejavljanje!!!smile78


-------------
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode





Objavio: dijana7566
Datum objave: 30 Travanj 2011 u 23:39
Slikice slikice!!!?



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk