Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - nada113 nudi - traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


nada113 nudi - traži

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
nada123 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: nada113 nudi - traži
    Objavljeno: 19 Lipanj 2011 u 22:55
Tonguebok cvijetna družino evo došlo je vrijeme da ija napravim svoju stranicu pošto sam relativno nova u cvijeću a tako i forumu nemam baš puno toga za ponudit ali ono što imam je .... kaktusi  par vrsta dva tri puzajuća kaktusića puzajueće lozice koje cvatu sitnim bijelim cvijetićima  a tražim ako netko ima kućne begonije i kale ili bilo što drugo što lijepo cvate i nijejako osjetljivo  a od vanjskog cvijeća imam dalije više boja a tražim žutu i bjelu , perunike žute ,žutosmedje, plave , svijetlo plave, a tražim ako tko ima bijelu i crnu perniku može i sjeme nemora biti korijen i tražim jš i kane boje nisu važne jer nemam niti jednu a voljela bi imati ,molila bih ako netkopošalje ako ima koji gomolj viška to je sve za sad što nudim išto tražim
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2011 u 22:55
nado, ja imam veliku bijelu daliju sa višestrukim redovima latica (nisu resaste), i mislim da imam jednu malo manju resastu(čekam da procvjeta još) i nisku žutu jednostavnog cvijeta, te visoku crvenu kanu. Ako se sjetiš i budeš tu, na jesen bih jako volila da razmjenimo svoje dalije (pogotovo kad vidim točno koji je koji gomolj i koliko koje točno imam)
~Cvijeće je zemljin način da se nasmije~
Na vrh
nada123 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2011 u 23:23
Clapok morana nema problema pokušaću da ne zaboravim baš te dalije mislim da nemam koja se prva sjeti nek se javi hvala pozzzzz
Na vrh
nada123 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2011 u 22:47
bok evo me opet nakon nekog vremena da ponudim ono jedino što imam i ono što mi je ostalo poslije ove suše koja još uvijek traje
ako netko treeba korijenje čičoke imam ga dosta
a tražim razno vrsno vrtno cvijeće šta ko ima moje je se sve posušilo jedino su mi perunike donekle ostale to je sve zasad pozz
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.